Suurliiga jalgpallikonverentsi finaalid Läänekonverentsi meistrivõistlused - Houstoni Dünamo vs Los Angeles Galaxy

LA Galaxy ja Real Salt Lake jõuavad finaali.

Major League Soccer ülimalt meelelahutuslikul nädalavahetusel otsustati selle hooaja MLS Cupi finalistid, kuna konverentsi finaalid mängiti välja maksimaalse draamaga. Neil kahel mängul oli kõik, peaaegu möödalaskmised, keelatud eesmärgid, vaidlustatud otsused, karistused ja LA koduses depookeskuses isegi voolukatkestus!

Mõlemad matšid läksid lisaajale, kuna 90 minutit ründamisest ja vasturünnakutest ei olnud kummaski mängus ummikseisu murdmiseks piisavad. Laupäevasel idakonverentsil ei piisanud isegi lisaajast ning karistuslöögid olid kõik, mis neid kahte meeskonda eraldada suutis.

Reede, 13. november 2009
Läänekonverentsi meistrivõistlused
(Kodudepoo keskus - LA)
LA Galaxy 2 - Houstoni Dünamo 0 (pärast lisaaega) FT 0-0
Punktid: Gregg Berhalter 103; Landon Donovan (sulepea) 109

Pärast 90-minutist väravat skoorinud Greg Berhalter viis lisaaja 19. minutil kodumeeskonna eduseisu. David Beckhami vabalöök, mis tekitas külastaja kaitses probleeme, nad ei suutnud oma joont klaarida ja Berhalter punnis Galaktikat ette panema.

Seejärel - 2 minutit pärast viimast vilet - realiseeris Landon Donovani rekordilise 17. MLS-i värava karistuslöögist, pani mängu Dünost kaugemale ja nägi Galaktikat kuni MLS Cupi finaali.

Laupäev, 14. november 2009
Idakonverentsi meistrivõistlused
(Toyota Field - Chicago)
Päris soolajärv 0 - Chicago Fire 0 (pärast lisaaega) FT 0-0
(5-4 karistuste osas)

Real Salt Lake edestas Chicago Fire 5-4 karistusi pärast seda, kui meeskondi ei suudetud väravateta tava- ja lisaajal eraldada. Päeva kangelane oli soolajärve pidaja Nick Rimando, kes tegi kolm säästu, samal ajal kui asendaja Ned Grabavoy viis Reali läbi ja pidas pettumust Chicago fännide ees, kes nägid, kuidas nende meeskond ebaõnnestus konverentsi finaalis juba kolmandat järjestikust hooaega.

Real Salt Lake kohtub LA Galaxyga MLS Cupi finaalis 22. novembril Seattle'is Qwest Fieldi staadionil.

Video Juhiseid: Our Miss Brooks: Deacon Jones / Bye Bye / Planning a Trip to Europe / Non-Fraternization Policy (Mai 2024).