UEFA Meistrite Liiga veerandfinaalvoor ülespoole

UEFA Meistrite Liiga veerandfinaali tulemused 8. – 9. Aprillil 2008

Barcelona 1 FC Shalke 0

Barcelona võit kokku 2-0.

Barcelona broneeris oma koha Meistrite Liiga poolfinaalis, kui värava lõi Toure Yaya 43. minutil. Schalke mängis väga hästi ja oli kahetsusväärne, et ei tulnud matšilt rohkem. See ei ole vana Barcelona, ​​vaatamata poolfinaali jõudmisele polnud see kaugeltki veenvast võidust - nad olid kogu kahe jala vahel hajutatud, kuulujuttude seas, et laagris on probleeme.

Puyol broneeriti 64. minutil ja jätab peatamise tõttu poolfinaali vahele.

Manchester United ootab neid poolfinaalis ja ehkki Barcelona pole veel Nou laagris sellel võistlusel leppinud, on neil ees suur ülesanne hoida see rekord puutumata.

Manchester United 1 Roma 0

Manchester United võitis kokkuvõttes 3-0.

Alex Ferguson tegi koduse jala jaoks mitmeid muudatusi, puhkades Premier League'i sisenemises paljusid olulisi mängijaid, olles kindel, et esimese etapi 2-0 eduseis on nende läbimängimiseks piisav.

See õnnemäng osutus õigeks, kui Carlos Tevezi sukeldumispea 70. minutil pärast seda, kui Hargreaves oli paremal pool paremat tööd teinud, ületas Tevezi jaoks äärejoone, et asi lahendada.

De Rossi oli 29. minutil Itaalia poolele karistuslöögist mööda lasknud, kuid sellega jäi mööda lootust mängu taas naasta. Tulemuses ei olnud kahtlustki, sest enamasti domineeris United. Roma peatreener Luciano Spalletti avaldab kahetsust, et ei viinud mängu nõrgestatud Unitedi poolele.

Liverpool 4 Arsenal 2

Liverpool võitis kokku 5-3.

Manager Rafa Benetez taktika selleks kohtumiseks oli 4-4-2. Liverpool tundus alguses väga raputav, kui Arsenal läks ette ja domineeris esimesed 15 minutit. Arsenal lõi 13. minutil esimese värava, mille lõi Diaby, ja tõstatati küsimusi Rafa Benitezi taktika kohta.

Tundus, et Arsenali pool ületas keskvälja kerge vaevaga. Liverpool ei loonud ühtegi võimalust enne, kui Sami Hyypia läks päise viigiväravaks 30. minutil.

Järsku hakkasid nad uskuma, et võiks võita ja Liverpool hakkas pressima Arsenali, kelle enesekindlus näis tühjenevat, kui kodumeeskond pääses punaste taha. Kõik mõtted Anfieldis toimunud istungisaali võitluse kohta jäid kõrvale ja see osutus veenvaks esinemiseks.

Liverpool lõi 69. minutil taas suurepärase värava, mille autoriks oli Fernando Torres.

Adebayor viigistas 84. minutil 2: 2 seisuga 2: 2.
Võimalikud taastumise lootused kaotasid kohe pärast seda, kui Ryan Babel heideti kohe pärast karistusala karistusalasse. Gerrard lõi penalti. Replays näitas hiljem, et otsus oli 50/50 ja Arsenali mänedžer Arsene Wenger polnud hilisemates intervjuudes selle üle õnnelik.

Ryan Babel viis võidu lõpule pärast säravat soolojooksu vahetult enne lõpuvilet. Ees ootab poolfinaal Chelsea vastu.

Chelsea 2 Fenerbahce 0

Chelsea võitis kokkuvõttes 3-2.

Väravad Michael Ballackilt 4. minutil ja Frank Lampardilt 3 minutit enne täiskohaga alistamist võtsid Türgi Fenerbahcelt esimese jala eelise, et Chelsea jõuaks 4 aasta jooksul oma 3. Meistrite liiga poolfinaali. Fenerbahce pani oma esimeses veerandfinaalis üles vapra võitluse, kuid see ei pidanud nii olema. Chelsea fännid polnud täiesti veendunud, kuid nende võit tagab, et Meistrite Liiga finaalis on kindlasti vähemalt üks Inglise Premier League'i meeskond.

Kas see meeskond on Liverpool või Chelsea? Kas see on Manchester United või tagab aasta maailma mängija Lionel Messi sobivuse taastamine, et Barcelona edeneb Moskvas finaali?