Korvpall - selle paigaldamine liinile
See on uus artikkel korvpalli saidil. See puudutab minu arvamusi ja korvpallitrenni. Mõni asi võib olla huvitav ja osa mitte, aga loodetavasti seostub keegi sealne sellest, mida ma neis artiklites ütlen.

Hooaja esimene mäng on nüüd ametlikult minu vöö all. See ajab mind vallandama, vaadates mänge. Ma ei saa seda aidata. Ma tean, mida ma teha tahan, ja veetsin viimase aasta seda kõike muutes. Tahan lõpetada kraadi, et saaksin korvpalli treeneriks õpetada. Otsustasin selle aasta alguses kindlalt, et tahan tagasi minna ja finišeerida, kuid siis hakkasid kütusehinnad tõusma ja siis tabas orkaan ja kütus läks silmist ning minu otsus läks sellega. Nende hindadega on mul iga päev (165 miili edasi-tagasi sõit) ülikooli ja tagasi sõitmiseks liiga kaugel. Ühel või teisel viisil leian tee, mida pean tegema, sest see on minu veres. Vaatan, kuidas nad korvpalli mängivad ja käin oma mõtetes pidevalt üle võimalike mängudega. Positsiooni muutused. Kaitsestrateegiad. Tahan olla allpool, et neid julgustada, õpetada, juhendada, kuid see peab ootama.

Kas olete kunagi otsusele palju mõelnud ja lõpuks otsustanud teha midagi sellist, mida olete alati tahtnud teha, ning taipanud siis, et seda ei pruugi juhtuda? See ei ole parim tunne maailmas. Minu süda läheb kõigile, kes hiljutises orkaanitragöödias nii palju kaotasid. See hävitas elusid, kodusid ja unistusi nii lähedal kui kaugel, suutis isegi oma käe ulatada ja minu unistustele destruktiivsuse panna. Ma pole kunagi mõelnud, et see tabab seda kodu lähedal.

Olgu, tagasi mängu juurde. Te kuulete läbi minu piirkonna palju “väikestest” meeskondadest palju, nii et kandke mind. Eile õhtul mängisid Eldorado Pantheri kooli tüdrukud oma hooaja esimest mängu ja alistasid Granite Panther Girls lõpptulemusega 35–5. Eldorado hoidis Graniiti 2-punktiliseks kuni mängu viimase kolme minutini, kui nad loobusid 2 osutist ja vabaviskest. Treeningsaalis oli väga palav, nii et kõndisin õues mängude vahel õhku juurde ja nagu ka eelmisel aastal, kuulsin seda: "Kui see tütarlaste rühm püsib keskkooli ajal läbi, võivad nad väga hästi olla riiklikud materjalid." Ma nõustun. Sa ei pane palli nende tüdrukute ette põrandale. Nad võtavad selle ära või seovad palli kinni. Sa ei anna neile avapilti, sa ei viska peaga alla ega tee halba passi. Te ei tohi vigu teha, sest need muudavad nad nende palli, mängu ja mängu võidavad. Kui proovite selle meeskonna vastu seisma jääda, siis teate paremini, mida teete, kuna on tõenäoline, et Eldorado jõuab palliga enne pikka lõppu.

Järgmise mängu (see on turniir) mängisid Eldorado Poisid Graniidi vastu ka seetõttu, et osa mängijaid ei olnud poiste meeskonnas mängimiseks saadaval, nii et treenerid ja kõik leppisid kokku enne tähtaega, et lasevad Eldorado viisist tüdrukud mängivad poiste võistkonnas. Poistel oli ainult viis mängijat ja tüdrukud arvasid, et see on suurepärane värk! Kahjuks kaebasid mõned poiste vanemad ja fännid (ettevõttest Eldorado) poolajal tüdrukute mängimise üle, ehkki nad ei mänginud eriti kaua ja see oli lühidalt teises veerandis. Nii et treener ei lubaks neil enam mängida, kui keegi pole välja heitunud või saanud haiget, mida nad ei teinud, jumal tänatud (mulle ei meeldi ebameeldivad probleemid ja vigastused). Eldorado poisid alistas Graniit ja ma pole kindel tulemuse osas, kuid ma tean, et see oli kuskil 36 kuni 8. Tüdrukud tegid Eldorado eest 6 neist punktidest 4. Eldorado poistel oli mängu jaoks kohal ainult kaks alustajat ja kolm teist keelpillimängijat, nii et need viis poissi alustasid ja mängisid suurema osa mängu, välja arvatud lühike periood, mil tüdrukud mängisid. Poisid üritasid kõvasti, kuid kui opositsioonil on pink kergejõustikumehi täis ja teil pole ühtegi, on väga raske hinge tõmmata ja sammu pidada.

Ma ei jõua ära oodata keskkooli ja keskkooli mängude algust! See peaks olema huvitav aasta.

Kohtumiseni platsil!

Video Juhiseid: The Widowmaker - it could save your life ! #KnowYourScore #CAC (Mai 2024).